Ogłoszenie

Prace nad zmianą domeny ruszyły.

Cytat na Grudzień

Pisanie nie polega jedynie na wyrażaniu myśli, to także głęboka zaduma nad wymową każdego słowa. - Paulo Coelho, "Czarownica z Portobello"

#1 2013-11-19 10:05:54

agnieszka3201

http://www.przemo.org/phpBB2/forum/files/user_176.gif

Zarejestrowany: 2013-03-01
Posty: 20
Punktów :   

Podszepty pychy. Opowiadania - Joanna Stańda

Książka pt. „Podszepty pychy. Opowiadania” to cztery opowiadania opisujące zupełnie inną rzeczywistość zdominowana przez innowacyjną technologię. W opowiadaniu Wiarołomny Innowator dominujący, klon spreparowany przez ambitnego naukowca dzięki technologicznej rewolucji i reformatorskim obyczajom tworzy społeczność Dobrych Nadziei, której propaguje ideę UNIFIKACJI. Upatruje w niej źródło harmonii między niedoskonałą naturą a optymalnymi potrzebami wspólnot. W przedsięwzięciu tym pomaga mu trzech innych innowatorów – klonów, jak się wydaje o niższym stopniu ewolucji, ale czy na pewno?

Bohaterowie książki Podszepty pychy. Opowiadania to zwerbowani użytkownicy którzy odsuwają od siebie krzywdzącą prawdę kim są i mamią się kłamstwem kim mogą być pod warunkiem, że ich zachowania będą zgodne z ogólnie przyjętym trendem wielkich korporacji. Na użytek tych ostatnich każdemu nowo narodzonemu dziecku zwerbowanego uczestnika planetarium obowiązkowo nadawana jest elektroniczna metryczka konsumenckich potrzeb i zachowań. Niewątpliwie Podszepty pychy. Opowiadania to cztery wymiary przyszłej rzeczywistości, ale czy bardzo odległej?

Joanna Stańda autorka książki pt. Podszepty pychy. Opowiadania dzieciństwo spędziła w jednej z zachodniopomorskich miejscowości, z wykształcenia prawnik. Po ukończeniu studiów zamieszkała we Wrocławiu. Aktualnie pracuje jako urzędnik w administracji państwowej.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
fotograf targówek www.noclegi-krakow.org.pl Uprawa pieczarek Fitness Toruń Darmowa telewizja internetowa