Ogłoszenie

Prace nad zmianą domeny ruszyły.

Cytat na Grudzień

Pisanie nie polega jedynie na wyrażaniu myśli, to także głęboka zaduma nad wymową każdego słowa. - Paulo Coelho, "Czarownica z Portobello"

#1 2009-08-13 21:59:43

Giovanna

http://www.przemo.org/phpBB2/forum/files/user_176.gif

Zarejestrowany: 2009-08-13
Posty: 1
Punktów :   

Bon giorno! :)

Hej hej
Po tej stronie Giovanna. Tak mi na imię.
Mam prawie 18 lat, kocham pisać, śpiewać i sport
Kolejność zupełnie przypadkowa
No to może najpierw o pisaniu- zaczęłam w wieku 10 lat i do tej pory praktycznie nie rozstaję się z długopisem i zeszytem, jeśli więc widzicie gdzieś ciemnowłosą dziewczynę z notatnikiem na kolanach, która zawzięcie skrobie coś w dziwnych miejscach- tramwaj/ławki/murki/fontanny, trawa w parku to możecie być prawie pewni, że to ja
Śpiew- tutaj produkowałam się od dziecka, nigdy nie zajmowałam się tym na "poważnie" bo zwyczajnie byłam zbyt nadpobudliwa, żeby wysiedzieć na lekcjach śpiewu, sama doszkalam się i w idzie mi coraz lepiej. Nie mam skali głosu niczym Christina Aguilera, ale nie marudzę z tego powodu.
Sport. Tutaj dłuuugaśna bajka. Zaczynałam jako tancereczka, potem była krótka przygoda z lekkoatletyką, kajakarstwem górskim, a potem pan doktor zakomunikował, że kręgosłup i stawy nie te i został mi sport czysto rekreacyjny.
Nie próżnuję jednak i oprócz codziennych ćwiczeń jestem zapalonym kibicem. Uwielbiam, kocham wręcz skoki narciarskie, Norwegowie, Polacy- moje ukochane drużyny. Skakajce jak mam ich w zwyczaju nazywać goszczą w moim życiu od około 10-11 lat. Nie pamiętam już dokładnie i z jednakowym nasileniem każdego lata i każdej zimy jestem nimi bardzo zaaferowana.
Piłka nożna. Kolejna moja miłość. Kibicka Wisły Kraków i FC Barcelony, niezmiennie od wielu lat.
Formuła 1. Kimmi Raikonnen na prezydenta!


Po za tym wiecznie się śmieję, biegam, skaczę, wszędzie mnie pełno i ludzie czasami mają mnie zdecydowanie dosyć
Chyba wystarczająco przybliżyłam wam moją osobę
Jeśli o czymś zapomniałam to pytajcie
Tak wiem, że jest błąd w temacie, nie zauważyłam że jest spacja. I nei wiem jak zmienić

Ostatnio edytowany przez Giovanna (2009-08-13 22:05:48)

Offline

 

#2 2009-08-14 09:48:52

 Piru

http://matma4u.pl/style_images/1/folder_team_icons/jadmin.png

status 5856475
Call me!
Skąd: z Zadupia
Zarejestrowany: 2009-04-09
Posty: 1489
Punktów :   
WWW

Re: Bon giorno! :)

Ave
Witaj na forum i baw się dobrze

P.S.
Wystarczy edytować i zmienić tytuł

Offline

 

#3 2009-08-14 12:55:16

Aire

http://www.przemo.org/phpBB2/forum/files/moderator_505.png

11186258
Skąd: ok. Krakowa
Zarejestrowany: 2009-06-02
Posty: 530
Punktów :   
WWW

Re: Bon giorno! :)

o jaaa... podziwiam, bo ja i sport to dwie rozne bajki


Living in a house of cards,
Waiting for it all to fall.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plstomatolog Szczecin śmieszne dowcipy Studia podyplomowe