Ogłoszenie

Prace nad zmianą domeny ruszyły.

Cytat na Grudzień

Pisanie nie polega jedynie na wyrażaniu myśli, to także głęboka zaduma nad wymową każdego słowa. - Paulo Coelho, "Czarownica z Portobello"

  • Index
  •  » Nasze blogi.
  •  » "Prawdziwa nienawiść to dar, którego człowiek uczy się całe życie.."

#1 2009-12-05 15:08:58

LilyRandall

http://www.przemo.org/phpBB2/forum/files/user_176.gif

1113932
Skąd: Radzionków (Śląskie).
Zarejestrowany: 2009-06-23
Posty: 524
Punktów :   

"Prawdziwa nienawiść to dar, którego człowiek uczy się całe życie.."

Rozgadałam się okropnie i kumpela zaczęła chichotać, jak jej z uśmiechem zaczęłam opowiadać o cudnej akcji Lakersów, gdy...
- ...i on wtedy biegnie z piłką, wykonuje dwutakt i... PATRZ, JAK ŁAZISZ, MENDO!
...ktoś brutalnie uderzył swoim ramieniem o moje. To zabolało. Zaciskałam oczy, masując bolące miejsce. Nim jeszcze spojrzałam, kto mnie okaleczył, usłyszałam:
- To ty patrz, do kogo MÓWISZ!
I wtedy podniosłam wzrok. Kogo zobaczyłam? Ooo, moi kochani, to był dla mnie SZOK! Otóż ujrzałam Jonasa ze skwaszono-wściekłą miną, rozcierającgo dłonią swoje ramię.
Na korytarzu zapadła cisza, a wszyscy obecni na parterze utworzyli okrąg wokół mnie i Prostownicy.


Wiem, pomyślicie, że oszalałam, ale to nie tak. Lubiłam ich już wcześniej, ale - jeśli ktoś potrafi wysnuwać odpowiednie wnioski - nie będe ich tam raczej wielbiła. xD
To moja kolejna próba pisania z poczuciem humoru. Jak wyszło? Chyba najlepiej ocenicie sami...

http://sinusoid-of-emotions.blog.onet.pl

PS. Wiem, że szata graficzna z leksza do bani, ale tak się składa, że planuję ją wnet zmienić. ^^
PS2 Jakby ktoś nie skapował, to FF o Jonas Brothers, ale jak na razie nie ma tam ani źdźbła ich muzyki. ^^

Offline

 
  • Index
  •  » Nasze blogi.
  •  » "Prawdziwa nienawiść to dar, którego człowiek uczy się całe życie.."

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl