Ogłoszenie

Prace nad zmianą domeny ruszyły.

Cytat na Grudzień

Pisanie nie polega jedynie na wyrażaniu myśli, to także głęboka zaduma nad wymową każdego słowa. - Paulo Coelho, "Czarownica z Portobello"

#1 2012-02-02 17:52:18

 Jaga

http://www.przemo.org/phpBB2/forum/files/user_176.gif

Skąd: Toruń
Zarejestrowany: 2012-02-02
Posty: 2
Punktów :   
WWW

Baba Jaga

Cóż, nie wiem czy coś się tutaj jeszcze dzieje, ale nie zaszkodzi spróbować. Imię me wdzięczne Jagoda. Jagoda Aleksandra Wiktoria. Aleksandra oznacza zdobywać, Wiktoria to zwycięstwo a Jagoda to taki owoc jak to mam w zwyczaju się przedstawiać. Jestem dość zabawnym człowiekiem o specyficznym stylu bycia, zakrawającym czasami pod dekadentyzm. Głodna samorozwoju trafiłam na to forum, ponieważ uwielbiam pisać i uważam, że gdyby nie moja wybujała wyobraźnia, do której mogę uciec nie przeżyłabym w tej rzeczywistości ani minuty Mam 19 lat i studiuję Dziennikarstwo i Komunikacje Społeczną (jak teraz na to patrzę to wygląda to dość lamersko...) na UMK w Toruniu gdzie przebywam w "uroczym" miejscu rozpusty jakim jest studenckie mieszkanko na starówce, wraz z moimi trzema równie "uroczymi" lokatorkami. Kocham koty, w szczególności czarne, interesuję się bronią, w szczególności białą, kulturą, muzyką. Słucham różnych odmian metalu, troszkę punk rocka, jak ma nastrój to elektro czy dupstepów. Uwielbiam fantastykę a szczególnie twórczość A. Sapkowskiego. Jakiś taki nadęty ten post, ale nadęta naprawdę nie jestem, wręcz przeciwnie xD Taka ze mnie śmieszna, nie ogarniająca blondyna.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl