Ogłoszenie

Prace nad zmianą domeny ruszyły.

Cytat na Grudzień

Pisanie nie polega jedynie na wyrażaniu myśli, to także głęboka zaduma nad wymową każdego słowa. - Paulo Coelho, "Czarownica z Portobello"

#1 2012-08-12 16:36:59

PgDn

http://www.przemo.org/phpBB2/forum/files/user_176.gif

Zarejestrowany: 2012-08-12
Posty: 13
Punktów :   

Jeżeli lubisz fantasy zajrzyj!

Witam. Jeżeli nudzi wam się w wieczorem, a pogoda nie dopisuje, to może macie ochotę trochę poczytać? Założyłem bloga, w którym wystawiam po kolei swoją książkę. Jestem ciekawy ilu osobom się spodoba i czy warto iść dalej w tym kierunku. Przyznam że bardzo pomoglibyście mi gdybyście poświęcili kilka minut i skomentowali co nieco.

Oto link do bloga:
www.pgdnstory.webnode.com

Dzisiaj wystawiłem drugą część pierwszego rozdziału. Pokażę wam streszczenie:
Dawid ma 18 lat. W życiu ma ciężko, wiadomo – rodzice, szkoła, koledzy, i tak dalej… Wybierają się na szkolną wycieczkę do pewnej firmy gdzie prezentowane są najnowsze technologie, jakimi dysponują Amerykanie.  Dawid chodzi do bogatej szkoły. Jego rodzice dobrze zarabiają, niezbyt dobry z niego uczeń. Ciągle kłóci się z Ojcem. W czasie pokazów Dawid i jego koledzy idą się przejść po budynku. Maja zamiar spalić trochę marihuany. Postanawiają zjechać windą na niższe piętra gdzie nikt ich nie przyłapie. Wędrują po pustych korytarzach. Dawid wchodzi do jednego z pomieszczeń, szukając toalety. W pokoju jest wiele różnych urządzeń. Nagle zapala się światło i do laboratorium wchodzi jakiś człowiek. Dawid zaczyna się tłumaczyć jak tu trafił, i natychmiast wychodzi. Odnajduje kolegów i razem wracają na pokaz. Po imprezie okazuje się, że właśnie w tej firmie uczniowie będą mogli odbywać praktyki. Dawid nie jest tym faktem przejęty, więc to olewa. Po paru dniach przyjeżdża do niego pewien pan który proponuje mu staż w tej firmie. Jest to ten sam facet co przyłapał go na myszkowaniu w laboratorium. Dawid nie ma wyjścia musi się zgodzić ponieważ naciska na niego Ojciec. Dawid staje się testerem podróży w czasie, na początku jest mu ciężko się z tym pogodzić, później wykorzystuje to aby naprawić stare błędy. Niestety pewnego dnia coś poszło nie tak i Dawid Przeniósł się w czasie o 253 lata. Na Ziemi pojawili się kosmici...

Pisałem je dosyć dawno. Trochę się od tego czasu pozmieniało ale chciałem abyście poznali ogólny zarys mojego opowiadania. Zachęcam do czytania. Pytania zadawajcie na email podany na stronie lub tutaj.

Pozdrawiam PgDn


Zapraszam do zapoznania się z moim opowiadaniem
www.pgdnstory.webnode.com

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl