Ogłoszenie

Prace nad zmianą domeny ruszyły.

Cytat na Grudzień

Pisanie nie polega jedynie na wyrażaniu myśli, to także głęboka zaduma nad wymową każdego słowa. - Paulo Coelho, "Czarownica z Portobello"

#1 2013-03-27 21:22:04

 Pasym

http://www.przemo.org/phpBB2/forum/files/user_176.gif

Zarejestrowany: 2012-11-11
Posty: 11
Punktów :   
WWW

Na jakie tematy prowadzicie blogi ?

Na jakie tematy prowadzicie blogi? Osobiście prowadzę bloga:

Od jakiegoś czasu piszę bloga o rzeczach kontrowersyjnych, często sarkastycznie i ironicznie. Jeśli przedstawiam jakieś wydarzenie to takie, w którym brałem udział i wydarzyło się naprawdę. Oprócz przedstawiania sytuacji z mojego punktu widzenia wyrażam również swoją opinię na przeróżne tematy. Skąd się wziął pomysł na bloga? Od bardzo dawna chciałem to robić, ale było to tak głęboko we mnie schowane, że sam o tym zapomniałem no i nie myślałem o tym za bardzo.  Oczywiście kiedy to już się stało nie wiedziałem o czym, chciałem pisać tylko o czym? W końcu pomyślałem sobie, że przedstawię swoje życie w dosyć nietypowy sposób, czyli komentowanie, opisywanie i wypowiadanie się na sytuacje lub tematy otaczające mnie na co dzień. Tak naprawdę nie zacząłbym tego robić gdyby nie gameplay’e – to był mój główny cel, chciałem je nagrywać razem z moim kuzynem, jednak mój komputer nie udźwignie już ciężaru jakie narzucają mu współczesne gry. Wtedy przypomniałem sobie o pisaniu bloga, ogromna chęć działania w jakimś kierunku sprawiła, że momentalnie znalazłem najbardziej odpowiadającą mi stronę i zacząłem po prostu pisać.

adres: pasympisze.blogspot.com

Ostatnio edytowany przez Pasym (2013-03-27 21:26:40)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl