Ogłoszenie

Prace nad zmianą domeny ruszyły.

Cytat na Grudzień

Pisanie nie polega jedynie na wyrażaniu myśli, to także głęboka zaduma nad wymową każdego słowa. - Paulo Coelho, "Czarownica z Portobello"

#1 2009-06-23 20:42:38

Sappy

http://www.przemo.org/phpBB2/forum/files/user_176.gif

4416114
Skąd: Rdm
Zarejestrowany: 2009-06-23
Posty: 442
Punktów :   
WWW

storys by Sappy

www.ostatnie-slowa.blog.onet.pl
Czyli opowieść o chłopczycy. Dużo się dzieje i notek też jest już sporo. Wplątany jest w to skateboard i wątek przyjaźni. Zamierzam ciągnąć tego bloga długo, bo bardzo lubię pisać kolejne rozdziały.

www.sod-off.blog.onet.pl
Dziennik nowojorczyka, Gregorego Bilsona. Rozpieszczony, bogaty koleś. Ma wielu kumpli, przyjaciela, ale nie widzi sensu w swoim życiu. W dzieciństwie stracił siostrę, co bardzo dobiło jego rodzinę. Postanawia się zabić, ale w ostatniej chwili tchórzy.

www.90s.blog.onet.pl
Dopiero zaczynam, ale mam już wszystko poukładane w głowie. To jest opowieść o czterech chłopakach, z dobrych domów. Ich rodziny mają rózny stopień zamożności, ale każda rodzina jest porządna itp.
Akcja toczy się w latach 90. Nie jest to żadne romansidło, raczej  wyrwany życiorys życia na blokowisku w tamtych latach.

Dziwne, że mam trzy opowiadania? Możliwe, ale moja wyobraźnia pracuje na pełnych obrotach. Nie jestem żadną profesjonalistką, ale bardzo lubię pisać. Pod tym względem jestem trochę narwana, ale nie ma ideałów, nie?
Grafika tym bardziej amatorska, ale te blogi są stworzone dla mnie, i tak pozostanie;]


'Jestem dyspozytorem własnych torów..' Pfk 'Chwile ulotne'

Offline

 

#2 2009-06-23 20:50:20

LilyRandall

http://www.przemo.org/phpBB2/forum/files/user_176.gif

1113932
Skąd: Radzionków (Śląskie).
Zarejestrowany: 2009-06-23
Posty: 524
Punktów :   

Re: storys by Sappy

Czy dziwne, że masz aż trzy blogi? Absolutnie! Ja sama mam cztery, więc witam w klubie. ^^
Ale ciekawe historie. Muszę kiedyś zajrzeć. ; )

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plstomatolog Szczecin śmieszne dowcipy Studia podyplomowe